Amacımız

Bora Çocuk Akademisi ve Ailesi olarak eğitimin çocuk merkezli olup sevgi ile başlayıp; öz güveni yüksek, başarı odaklı, gözlem yeteneğini geliştiren ve analiz eden \r\nDuygusal Zekaya önem veren bir eğitim kurumudur.\r\nEmpati yapma yeteneği güçlü, sorgulayabilen,yaratıcı düşünebilen,\r\n ben değil biz diyebilen, ahlaki değerleri yüksek bireyler yetiştirebilmektir.


» Devamını Oku...

Sağlık

Her öğrenci kayıt olurken alerjik bir durumu var mı? Sürekli kullanacağı bir ilacı var mı diye sağlık formuna yazılır.Bulaşıcı hastalıklarda veli okul yönetimini mutlaka bilgilendirmek durumundadır.


» Devamını Oku...

Oyun Grubu

Okulumuz da oyun grubu çocuklarımızın tüm gelişim alanlarını (zihinsel, fiziksel, duygusal, ve dil gelişimini) harekete geçirecek, bağımsızlaşmalarını ve sosyalleşmelerini kolaylaştıracak, yemek, uyku, tuvalet gibi temel alışkanlıklarını geliştirecek, zengin içerikli programlarla farklı aktiviteler yapılmaktadır.


» Devamını Oku...

Neden Anaokulu ?

Gelişim yıllarında sağlıklı bir anne-çocuk ilişkisinde çocuk zamanla, annesini ona doyum veren, bakan ve onu koruyan bir birey olarak görür. İhtiyaçları karşılanan bebek anneye GÜVENMEYİ öğrenir.


» Devamını Oku...
0538 871 1384
 
info@boracocukyuvasi.com
"Bu web sitesi,İstanbul Kalkınma Ajansı'nın desteklediği "Geleceğimize Sahip Çıkalım, Gençlerimizi Madde Bağımlılığından Koruyalım" Projesi kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili teksorumluluk Beşir Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği' ne aitolup İSTKA veya Kalkınma Bakanlığı'nın görüşlerini yansıtmamaktadır.
Soğanlık Yeni mahalle No:12/A Kartal / İSTANBUL