Sağlık

Her öğrenci kayıt olurken alerjik bir durumu var mı? Sürekli kullanacağı bir ilacı var mı diye sağlık formuna yazılır.Bulaşıcı hastalıklarda veli okul yönetimini mutlaka bilgilendirmek durumundadır. Acil müdahale gerektiren durumlar dışında, öğrencilerimizin okula gelmesine engel olmayan tedavi ve kontroller durumunda okulu aksatmaması önemle rica olunur. Öğrenci rahatsızlandığında veli hemen bilgilendirilir.
\r\n
\r\nÖğrenci ilaç kullanıyorsa veli evden gönderirken ilaç ambalajına öğrencinin adını soyadını kaçta verileceğini yazar ve öğretmenine teslim eder Anında müdahale edilmesi gereken durumlarda öğretmen ve müdür kontrolünde öğrenci en yakın sağlık kuruluşuna gönderilir. Veliye ulaşılamazsa kayıt esnasında verilen 3. şahıs bilgilendirilir.

\r\n

0538 871 1384
 
info@boracocukyuvasi.com
"Bu web sitesi,İstanbul Kalkınma Ajansı'nın desteklediği "Geleceğimize Sahip Çıkalım, Gençlerimizi Madde Bağımlılığından Koruyalım" Projesi kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili teksorumluluk Beşir Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği' ne aitolup İSTKA veya Kalkınma Bakanlığı'nın görüşlerini yansıtmamaktadır.
Soğanlık Yeni mahalle No:12/A Kartal / İSTANBUL