Hakkımızda

Anaokulumuzda programlar her yaş grubuna göre çocuk merkezli öğrenme ilkesi ile günlük program içerisinde yaş gruplarına uygun etkinlikler, oyunlar ve proje çalışmaları eğitim programımızın temelini oluşturur. Planlama sorgulama, araştırma ve tartışma ortamı sağlanarak çocukların,öz güvenli bireyler olmalarına fırsat verilir.
\r\n
\r\nBiz Tanyuva ailesi olarak eğitim programları oluştururken; iş birliğine dayalı, sorumluluk kazanabilecekleri, yaratıcı olma, sorun çözme, sorumluluk alma, yapıcı olma, girişimci ve üretken olmanın yanı sıra, çocukların bireysel farklılıkları, ilgi alanları ve gelişim düzeylerini göz önünde bulundurarak çocuk merkezli hareket ediyoruz. Eğitim sistemimizde çocuklarımızın; bir sorun yaşandığında sorunu çözebilen sorumluluk alan öz güvene dayalı eğitim felsefesi uyguluyoruz.
\r\n
\r\nEğitim programlarımız;
\r\n
\r\n*Türkçe Dil Etkinliği,
\r\n*Ekoloji,
\r\n*Fen-Matematik,
\r\n*Müzik ve Orff çalışmaları,
\r\n*Yaratıcı Drama,
\r\n*Bale,
\r\n*Satranç,Akıl oyunları,
\r\n*Görsel Sanatlar,
\r\n*İngilizce (Tam gün)
\r\n*Folklör,
\r\n*Koordinasyon Eğitimi,
\r\n*Okula Hazırlık çalışmaları,
\r\n*Bahçe etkinlikleri gibi branş etkinlikleri ile destekliyoruz.
\r\nProgramlarımızın amaç, kazanım ve öğrenme süreci ele alınarak her ay sonunda her sınıf için,yöneticilerin ve sınıf öğretmeninin katıldığı bir değerlendirme toplantısı yapılır.

\r\n

0538 871 1384
 
info@boracocukyuvasi.com
"Bu web sitesi,İstanbul Kalkınma Ajansı'nın desteklediği "Geleceğimize Sahip Çıkalım, Gençlerimizi Madde Bağımlılığından Koruyalım" Projesi kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili teksorumluluk Beşir Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği' ne aitolup İSTKA veya Kalkınma Bakanlığı'nın görüşlerini yansıtmamaktadır.
Soğanlık Yeni mahalle No:12/A Kartal / İSTANBUL